Malý Génius
4 vydania ročne

S ročným predplatným časopisu Malý génius získate rodinný interaktívny časopis priamo do svojej schránky

Možnosti predplatného Detaily
Bežná cena: 19,96 €
19,90 €
Ušetríte 0%
4 vydaní
Ďalšie časopisy

Nejde vám násobenie? Nikdy ste poriadne nepochopili zlomky? S časopisom Malý génius sa naučíte, ako čo najjednoduchšie vypočítať rovnice, prídete na to, ako si zjednodušiť príklady a zistíte o matematike veľa zaujímavostí. A to nie je všetko! Vyskúšate si veľa zábavných hlavolamov, pri ktorých si ani nevšimnete, ako sa naučíte základné matematické princípy.

Magazín Malý Génius pomôže dieťaťu rozvíjať jeho zvedavosť, vzdelanie a rozvoj kritického myslenia, a zároveň môže byť zábavnou spoločnou aktivitou pre celú rodinu. Časopis je určený deťom od 7 do 11 rokov. Každé vydanie magazínu sa venuje inej téme – v prvom vydaní nájdete zábavnú matematiku a v ďalších vydaniach sa môžete tešiť na ľudské telo, svet či domáce experimentovanie a množstvo iných. Vydania budú plné kvízov, otázok, návodov na experimenty a to všetko zábavnou formou.

Vydaní za rok: 4
 

Časopis si v schránkach nájdete:

  • Malý Génius  2/2024 (10.6.2024)
  • Malý Génius 3/2024 (10.9.2024)
  • Malý Génius 4/2024 (12.12.2024)

Časy doručenia časopisov sú orientačné, vydavateľ si vyhradzuje právo posunúť termíny vydania a následne doručenia časopisu.

Stiahnuť darčekovú poukážku
Darčeková poukážka
Vytvor vlastnú darčekovú poukážku
Aby ste darčekovú poukážku mohli vytlačiť, budete potrebovať tlačiareň pripojenú k počítaču, Ak si žiadate vpísať informácie do darčekovej poukážky ručne, nechajte tieto polia prázdne a zvoľte "Tlač darčekovej poukážky".

Hodnotenia zákazníkov

Zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.